Je to dobre
Apokalypsa - Nový začátek
 Základní informace

V pustině nedaleko Nového Písku má dojít ke srazu překupníka a sběračů. Proto se na smluvené místo stahují všichni sběrači z okolí, aby nakoupili věci pro přežití a prodali své nálezy. A samozřejmě pořádně popili s ostatními. Kdo nemá zač pít, může se pustit do prohledávání okolí, kde sice hrozí nebezpečí v podobě radiace a různých nebezpečných plynů, avšak také se tam dá nalézt celá řada užitečných věcí, či ulovit dostatek zvěře. Stačí jen mít odvahu. A také si své věci pořádně pohlídat, aby se záhy neobjevily v kapsách někoho jiného.

Na larp si vezměte pouze to, co unesete, protože žádné místo na uschování věcí nebude a co si někam odložíte, už vzápětí nemusíte najít. Všechny věci, které si přivezete, jsou herní, a proto mohou být zcizeny a používány ostatními hráči. Výjimku tvoří pouze spacák, věci jako třeba dioptrické brýle, nutné léky, apod. Ovšem výjimka na tyto věci platí pouze tehdy, pokud je budete mít stále u sebe.


Dodatky

1. Do hry je vstup povolen pouze po přihlášení a splnění podmínek domluvených s organizátorem.
2. Ve hře je povoleno téměř vše, avšak dbejte na bezpečnost.
3. Všechny předměty jsou herní.
4. Hráči si sebou mohou vzít pouze věci, které unesou.
5. Hráči si mohou do hry vzít cokoliv, co bude postapo. Věci mohou použít jako nálezy, které mohou prodat obchodníkovi či jiné postavě.
6. Cizí (nakradené, nalezené, koupené) věci se nesmí úmyslně ničit.
7. Každý hraje především sám za sebe, avšak případné spojování do skupinek je možné.
8. Sběrači dodržují kodex pustiny (alespoň před svědky). Jinak záleží na každém.

Místo konání

Protože se hry mohou zúčastnit pouze zvaní či hráči, kteří splní určité předpoklady, místo konání akce bude sděleno mailem.

Termín akce

Larp se bude konat od pátku 8.6.2012 večer do 9.6.2012. Nadšenci se mohou zdržet až do neděle:-)

Registrace

Registrovat se je možné pouze přes e-mail palarp@centrum.cz. Do registračního mailu stačí napsat: "Rád bych se přihlásil na larp Apokalypsa - Sraz v pustině" a čekat na odpověď. Případně není na škodu napsat, kdo jste a jaké máte zkušenosti s larpem.

Ubytování

Pokud čekáte pohodlné ubytování, máte smůlu. Spát se bude pod širákem (bivakovat). Jiná alternativa přichází v úvahu pouze po domluvě s organizátorem.

Vstupní poplatek

Vstupní poplatek na hru je 100,- Kč při platbě předem (informace po registraci) a 150,- Kč při platbě na místě. Poplatek je určen na jídlo a věci potřebné pro hru.